Atribuită Cumpărare directă

Ambalaj: cutie cu 10 fiole

Număr anunț
DA25094155
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI 26161230)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,25 RON
Valoare atribuită
671,25 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,25 RON

din 671,25 RON estimat