Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile: 1. 4 buc. tonere negru pentru OKI MC873DNCT – 15.000 pagini, Cod 45862818 – Original, 392 lei/buc + TVA 2. 2 buc. tonere negru pentru CANON MFC i-SENSYS MF 6140dn, Cod CRG- Original – 719H, 451 lei/buc + TVA 3. 300 buc. mufe de cablu RJ 45, 0.17 lei / buc. + TVA
- Număr anunț
- DA25030605
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521 RON
- Valoare atribuită
- 2.521 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.