Atribuită
Cumpărare directă
arker whiteboard, lichid MONAMI SigmaFlo Liquid 220 - Culoare: rosu 321031641 100 Marker whiteboard, lichid MONAMI SigmaFlo Liquid 220 - Culoare: negru 321031641 300 Tus pentru tusiera, 27 ml, KORES - Culoare: albastru 313061121 5 Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: galben 313031433 1 Hartie XEROX Transit, A3, 80 g/mp, 500 coli/top 1500002 10 Plic B4 kraft siliconic cu burduf 5 cm, GPV 1011016 20 Plic C4 alb siliconic, 250 buc./cutie, GPV 1011072 2 File protectie cristal, 45 microni, 100buc/set NOKI 4831 328081641 10 Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: rosu 313031433 1 Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: negru 313031433 1
- Număr anunț
- DA25027059
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Alexandru Ceusianu (CUI 13054746)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.849,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.849,50 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.