Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate POST-IT HOPAX, 20x50mm, 50 indecsi/culoare, 4 culori neon 21205 7 BANDA CORECTOARE MILAN 5mm X 8M BC185 7 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 4 CAPSE CUPRATE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6453 4 SCOTCH 18MMx33M ECADA 20183 2 SCOTCH TRANSPARENT 48MMX54M NOVAROLL N39625 2 MARKER CD/DVD 2 CAPETE DACO MK301 4 PLIC PENTRU CD, DVD PLICCD 200 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50MM HERLITZ P05371 40 PIX MILAN CU MECANISM P01132 7 CREION CU RADIERA FATIH DARK LINE 17010 7 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 50 MAPA PLASTIC CU ELASTIC DACO MP250 4

Număr anunț
DA25016054
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,52 RON
Valoare atribuită
432,52 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,52 RON

din 432,52 RON estimat