Atribuită Cumpărare directă

Actiuni necesare desfasuararii lucrarilor de Inregistrare Sistematica a Imobilelor pe Sectoare Cadastrale 331buc*96.60ron/bucata=31974.6 ron

Număr anunț
DA25019045
Autoritate contractantă
Comuna Deleni (CUI 7015203)
Furnizor / câștigător
DAN G. ION - SERVICII CADASTRU, GEODEZIE (CUI 20188538)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.974,60 RON
Valoare atribuită
31.974,60 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.974,60 RON

din 31.974,60 RON estimat