Atribuită Cumpărare directă

Sistem supraveghere video in mediul urban Primaria Municipiului Fagaras: Camera video fixa de exterior cu IR Accesorii prindere stalp NVR 64 canale (sau 2 buc de cate 32 canale) HDD 8TB Statie de lucru client Monitor Cablu FTP cat 5e Software client Stalpi Materiale auxiliare/ consumabile Manopera instalare, Verificari, Probe, P.I.F., Instruire personal Proiectare AS-BUILT conform oferta depusa urmare a anuntului public nr ADV1125306/ 13.01.2020

Număr anunț
DA25016301
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
ICCO-SYSTEMS SRL (CUI 4522937)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.349,69 RON
Valoare atribuită
95.349,69 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.349,69 RON

din 95.349,69 RON estimat