Atribuită Cumpărare directă

hartie cu putere de absorbtie mare, de culoare verde deschis, 1 strat, dimensiune: 25*23 cm, gofrate. pentru o stergere igienica recomandam prosoapele de hartie. Acestea sunt moi, absorbante, rezistente la rupere, utile in orice moment, fie ca sunt pliate in V, sau le gasim in rulouri

Număr anunț
DA25019944
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
39514200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,20 RON
Valoare atribuită
287,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,20 RON

din 287,20 RON estimat