Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PENITENCIARUL GALATI CF ADV1127824 AUTOUTILITARA N2, 90KA50-SPRINTER 515 CDI Filtru aer C4312/1 buc 1 23,95 23,95 Filtru motorina cu preincalzire/WK842/23X buc 1 34,87 34,87 Filtru polen buc 1 18,07 18,07 Filtru ulei HU718/1K buc 1 10,08 10,08 Ulei motor ESP Formula 5W30 l 12 33,19 398,28 485,25
- Număr anunț
- DA25030093
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 485,25 RON
- Valoare atribuită
- 485,25 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.