Atribuită
Cumpărare directă
cartofi 120 kg x 2,75; ceapa 25 kg x 2,75; morcovi 5 kg x 2,75; oua 140 buc x o,64; pulpe pui 80 kg x 6,88; telemea vaca 5 kg x 13,76;fasole pachete 9 x 7,80; aripi pui 30 kg x 7,80; lapte uht 20 litri x 3,67; cacao 2 pak x 3,21; varza 20 kg x 2,75; mazare 10 pac x 7,80; iaurt danone 90 buc x 0,92 ficat pui 11 kg x 8,72; napolitane dolce vita 200 buc x 1,1
- Număr anunț
- DA25027376
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.037,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.037,04 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.