Atribuită
Cumpărare directă
Putere: 4,4 CP / 3,2 kW Capacitate cilindrica: 66,7 cmc Diametru disc de debitat: 350 mm Greutate: 9,6 kg (fără disc abraziv) Adancime maxima de taiere: 125 mm Nivel de putere acustica: 109,0 dB(A) - Factor K conform Directivei 2006/42/EG = 2,5 dB(A) Nivel de vibratii stanga/dreapta: 3,9/3,9 m/s² - K-Faktor nach RL 2006/42/EG = 2 m/s²
- Număr anunț
- DA25019244
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.285 RON
- Valoare atribuită
- 3.285 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.