Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Suport vertical din carton pentru cataloage HERLITZ Montana - Culoare: albastru 1100013 7 Suport vertical din plastic pentru cataloage MAS - Culoare: albastru 307081200 3 Suport vertical din plastic pentru cataloage MAS - Culoare: verde 307081200 3 File protectie transparente, 38 microni, 100 buc/set, NOKI 1532002 2 Textmarker varf lat, STANGER - Culoare: verde 517021030 3 Marker whiteboard CENTROPEN 8559 - Culoare: verde 330071749 5 Set accesorii tabla magnetica 2x3 310081111 1 Hartie PAPERLINE 2000, A4, 75 g/mp, 500 coli/top 308081509 30 Dosar plastic cu sina si gauri, 100 buc/set, JETFILE - Culoare: albastru 313031433 1 Biblioraft plastifiat PP 5 cm - Culoare: mov 212091410 5 Textmarker varf lat, STANGER - Culoare: roz 517021030 3 Marker whiteboard CENTROPEN 8559 - Culoare: rosu 330071749 5 Marker whiteboard CENTROPEN 8559 - Culoare: negru 330071749 5 Marker whiteboard CENTROPEN 8559 - Culoare: albastru 330071749 5 2 Marker whiteboard CENTROPEN 8559 4 buc./set 307161042 1

Număr anunț
DA25022777
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,59 RON
Valoare atribuită
779,59 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,59 RON

din 779,59 RON estimat