Atribuită
Cumpărare directă
E-Book Reader Kobo Forma, Ecran Carta e-ink 8, 300ppi, 8GB, Waterproof, Wi-Fi (Negru) + Husa Kobo Forma SleepCover - 5 buc Videoproiector Epson EF-100W, Contrast 2.500.000 : 1, Bluetooth, Laser, 3LCD, HD ready, HDMI (Alb) - 1 buc Beneficiar: Facultatea de Psihologie - Marius Banut, responsabil achizitie : Raluca Blaga Transport inclus in pret. Tremen de livrare : 15 zile. Termen de garantie : minim 12 luni. Va rugam sa specificati pe factura numele beneficiarului si al solicitantului. Se va intocmi contract. (5*1210.08 lei) + (1*3251.26 lei)= 9301.66 lei fara tva = 11068.98 lei cu tva
- Număr anunț
- DA25032315
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30231320-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.301,66 RON
- Valoare atribuită
- 9.301,66 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.