Atribuită Cumpărare directă

Oferta conform anunt publicitar nr. ADV1129108/10.02.2020

Număr anunț
DA25047567
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.641 RON
Valoare atribuită
4.641 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.641 RON

din 4.641 RON estimat