Atribuită Cumpărare directă

Filtru aer F9 rama 20 mm/10 saci 300 mm 592 x 592

Număr anunț
DA25025177
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
ATRAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 22940016)
Cod CPV
42514320-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.670 RON
Valoare atribuită
5.670 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.670 RON

din 5.670 RON estimat