Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 10 pungi PVC x 250 ml. Punga PVC plastifiata cu un tub conector lateral continand 250 ml. solutie perfuzabila

Număr anunț
DA25060388
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.791,30 RON
Valoare atribuită
1.791,30 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.791,30 RON

din 1.791,30 RON estimat