Atribuită
Cumpărare directă
Fidea calitatea I,din faina,de culoare alba-galbuie uniforma,miros si gust caracteristic ,Gris produs din grau,Gust si miros placut,caracteristic produsului,culoare alb-galbuie la pachete de 500 grame,Malai culoare galben-portocalie,miros placut,ambalat la pungi de 1 kg,Penne calitatea I din faina.Culoare alb-galbuie
- Număr anunț
- DA25024372
- Autoritate contractantă
- Compania Municipala Medicala Bucuresti (CUI 37938251)
- Furnizor / câștigător
- MEGA TRADING XXI SRL (CUI 17037659)
- Cod CPV
- 15850000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,50 RON
- Valoare atribuită
- 249,50 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.