Atribuită Cumpărare directă

CONTINE 2 X ARTICULATIE SFERICA SUPERIOARA STG/DR=99.15 LEI X2=198.3 LEI 2 X ARTICULATIE SFERICA INEFRIOARA STG/DR=99.15 LEI X2=198.3 LEI 2 X CAMASA SUPERIOARA STG/DR=16.80 LEI X2=33.6 LEI 2 X CAMASA INFERIOARA STG/DR=16.80 LEI X2=33.6 LEI 1pachet piese NEW HOLLAND (buldo)x463,80ron

Număr anunț
DA25051996
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,80 RON
Valoare atribuită
463,80 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,80 RON

din 463,80 RON estimat