Atribuită Cumpărare directă

Paste fainoase 5 kg 4 PUNGI PASTE 3 PUNGI FIDEA PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25023304
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
VALCOSTY DEEA SRL (CUI 36427690)
Cod CPV
15851000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,58 RON
Valoare atribuită
160,58 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,58 RON

din 160,58 RON estimat