Atribuită Cumpărare directă

Lichid concentrat pentru dezinfectia suprafetelor si a dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, fungicida (C. albicans),tuberculocida, virucida (incl. HIV, HVB, HCV). Testat in conformitate cu standardele EN13727, EN13624, EN13697, EN14348, EN14476. Producator - Dr. Schumacher (Germania). Aviz MS: 4439BIO/02/12.24

Număr anunț
DA25024475
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,80 RON
Valoare atribuită
1.848,80 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,80 RON

din 1.848,80 RON estimat