Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de publicare anunt /comunicat de presa pentru proiectul “Suplimentarea capacitatilor de operare pentru pista de decolare aterizare si platforma de stationare a aeronavelor de la Aeroportul Iasi” Cod SMIS 126309 Data aparitiei se va stabili dupa finalizarea achizitiei. In cadrul textului comunicatului de presa, la data se va inscrie data aparitiei. Se vor respecta prevederile Manualului de indentitate vizuala, asa cum s-a mentionat in cadrul ADV1129159 / 10.02.2020.
- Număr anunț
- DA25025319
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399 RON
- Valoare atribuită
- 399 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.