Atribuită Cumpărare directă

BENZI OXIDAZAX50BUC 2 KITX80 LEI=160 (KIT 50BUC) REACTIV KOVACSX100 ML 1FLCX35 LEI=35 LEI (FLACON 100ML) TRUSA DE COLORATIE ZIEHL NIELSEN 4X250 ML 4 KITX55.81 LEI=223.24 LEI (KIT 4X250 ML) TRUSA DE IDENTIFICARE SI TESTARE SENSIBILITATE FUNGI X20BUC 3 KITX 585=1755 LEI (KIT 20 BUC).

Număr anunț
DA25029655
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.173,24 RON
Valoare atribuită
2.173,24 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.173,24 RON

din 2.173,24 RON estimat