Atribuită
Cumpărare directă
Digi WIFI Corporate - 10 EUR + TVA/locatie * 18 locatii = 180 EUR + TVA / luna*4.7779 = 860.02 ron fara TVA / luna Serviciile se vor factura in lei la cursul BNR din data emiterii facturii Curs valutar: 1 Euro = 4,7779 lei mai putin. abonamentul este pe luna si este pe o perioada de 36 luni.
- Număr anunț
- DA25046487
- Autoritate contractantă
- COMUNA FERESTI (CUI 16476761)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.960,72 RON
- Valoare atribuită
- 30.960,72 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.