Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici rola A0+, XEROX Hartie alba mata pentru imprimare desene tehnice (monocromatic) Folosita in proiectare, schite, inginerie Hartie cu grad de alb ridicat. Chlorine-free fiber (ECF). Imprimare de inalta calitate Uscarea cernelii instantanee Gramaj: 90 g/mp Dimensiuni (latime x lungime): 914 mm x 45 m (A0+) Diametru interior: 2 inch (1 inch adaptor) Diametru exterior: 100 mm

Număr anunț
DA25036680
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,70 RON
Valoare atribuită
127,70 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,70 RON

din 127,70 RON estimat