Atribuită
Cumpărare directă
Servicii lunare de asistenta si suport pe o perioada de 12 luni, pentru pachetul informatic APLXPERT compus din urmatoarele module : -Administrare sistem si interfatare; - ContabilitateBugetara/ Buget APLxPERT; - Mijloace Fixe APLxPERT; - Personal/Salarizare/Resurse umane APLxPERT; - Impozite și Taxe APLxPERT; - Registru Agricol – web APLxPERT; DOC MANAGER –Registratura electronica;Modul portal WEB Serviciile prestate cuprind : a) Interventie remote rapida direct pe serverul beneficiarului si remedierea eventualelor disfunctionalitati. b) Interventia se face pe baza cererilor sosite prin e-mail la adresa suport@sobis.ro, cu timpul de reactie de max. 2 ore de la preluarea cererii între orele 8 -17. c) linie de Suport Central (Hotline: 0269/230039)
- Număr anunț
- DA25032013
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.