Atribuită
Cumpărare directă
Descriere: UPS APC Power-Saving Back-UPS Pro 1500 Specificatii: Tip Tip Line-interactive Conectori Iesire Schuko 6 Conectori iesire 3x Schuko (Battery Backup) 3x Schuko (Surge Protection) General Alimentare 160 - 286V Putere 1500 VA Incarcare 865 W Baterie RBC124 Numar baterii 1 Timp de incarcare 8 ore Baterie inlocuitoare APCRBC124 APCRBC124J Timp mediu de functionare 70.9 min @86.5W 3.7 min @865W Interfata RS-232, USB Display Da Dimensiuni 301 x 112 x 382 mm Greutate 13 Kg Protectii RJ-11 Da RJ-45 Da
- Număr anunț
- DA25034951
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688 RON
- Valoare atribuită
- 1.688 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.