Atribuită
Cumpărare directă
Plasture in rola pe suport de material netesut, autoadeziv, foarte elastic si pliabil. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, canule, sonde, catetere etc., in special pentru acoperirea suprafetelor mari. Dimensiune 5 cm x 10 m. Mod de ambalare: rola, ambalata individual;Plasture in rola pe suport textil, cu margini zimtate, de culoarea pielii. Rezistent la rupere, se indeparteaza atraumatic fara a lasa reziduuri. Indicat pentru fixarea tuturor tipurilor de pansamente, fixarea sondelor, recomandat pacientilor cu piele normala. Dimensiune: 5 cm x 5 m. Mod de ambalare : individual/ rola;Câmpuri chirurgicale bistratificate Dimensiune 75 x 90 cm, cu orificiu (Ø 10 cm) Mod de ambalare: 35 buc/ cutie;Câmpuri chirurgicale bistratificate simple Dimensiune 50 x 50 cm Mod de ambalare: 100 buc/ cutie;Husa tubulatura din de politilena transparenta.Husa izolare camera video (husa cablu); dimensiuni: 13 x 250 cm, de unica folosinta. Mod de ambalare: cut/70 buc;Pansament cu hidrocoloid, absorbant, autoadeziv, acoperit cu un strat semipermeabil ce previne penetrarea bacteriilor. Mentine mediul umed propice vindecarii la nivelul plagii, este flexibil si confortabil la purtare. Se indeparteaza atraumatic. Indicat pentru tratarea plagilor neinfectate, cu exsudat redus sau moderat. Dimensiune: 15 x 15 cm. Mod de ambalare : cutie x 5 bucati;câmp de acoperire pentru masa de instrumente, ranforsat 1 câmp de acoperire pentru masa Mayo 2 câmpuri autoadezive 1 câmp autoadeziv 1 câmp a
- Număr anunț
- DA25046837
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.857,50 RON
- Valoare atribuită
- 5.857,50 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.