Atribuită
Cumpărare directă
1 HOLSURUB 4x40 BUC 100 0.04 4.20 0.80 2 CORP NEON LED 40W BUC 2 79.83 159.66 30.34 3 SINA PERDEA BUC 2 22.69 45.38 8.62 4 SET DIBLU +HOLSRUUB 8 SET 1 1.43 1.43 0.27 5 DOZA RAMIFICATIE BUC 1 10.92 10.92 2.08 6 PAT CABLU ML 4 1.68 6.72 1.28 7 MYYM 3X2.5 ML 10 3.61 36.13 6.87 8 Cablu MYYM 3x1 m 10.40 2.10 21.85 4.15 9 CUPLA BUC 1 4.62 4.62 0.88 10 Stecher Ceramic Buc 1 5.88 5.88 1.12 11 DIBLU+HOLSURUB 10BUC/SET Ø8 SET 2 1.43 2.86 0.54 12 DIBLU+HOLSURUB 10BUC/SET Ø 10 SET 2 2.10 4.20 0.80 13 TRIPLU STECHER BUC 1 13.87 13.87 2.63 14 PAT CABLU 25x16 M 10 1.68 16.81 3.19 15 COLTAR METALIC BUC 100 1.01 100.84 19.16
- Număr anunț
- DA25024583
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
- Furnizor / câștigător
- SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,38 RON
- Valoare atribuită
- 435,38 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.