Atribuită Cumpărare directă

Cutie x100 buc, SERINGA , din trei componente, cu piston din plastic si garnitura de cauciuc, pentru precizia procedurii. Sterila, de unica folosinta.

Număr anunț
DA25083928
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.116 RON
Valoare atribuită
3.116 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.116 RON

din 3.116 RON estimat