Atribuită Cumpărare directă

Cutie x blistere PVC-PVDC/Al x 30 comprimate filmate (3 ani)_SANOFI

Număr anunț
DA25029788
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030,03 RON
Valoare atribuită
1.030,03 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030,03 RON

din 1.030,03 RON estimat