Atribuită
Cumpărare directă
Cuier metalic pentru imbracaminte, 12 agatatori pe 3 nivele, inaltime 173 cm Stand, cuier metalic pentru imbracaminte. Constructia este realizata din metal rezistent. Agatatorile au ca si terminatii capace pentru a proteja hainele de deteriorari. Specificatii: - Inaltime: aprox. 173 cm. - marerial: metal. - numarul de agatatori: 12. - 3 nivele de umerase. - ergonomic si estetic. - 3 picioare care asigura stabilitatea.
- Număr anunț
- DA25064325
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
- Cod CPV
- 39156000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.050,45 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.