Atribuită Cumpărare directă

branza telemea 300gr,iaurt 3,5%natural 150gr,sana 3,6% 200gr,cascaval dalia patrat 600gr,branza de vaci galetusa 5kg,lapte consum 1,5% grasime carton,branza burduf calimani 500gr baton,smantana16%galetusa 900gr

Număr anunț
DA25048298
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15542300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,95 RON
Valoare atribuită
472,95 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,95 RON

din 472,95 RON estimat