Atribuită Cumpărare directă

PAchetul contine: Solutie Rivex 4litri, solutie geam 5l, mop cu coada

Număr anunț
DA25071635
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN (CUI 25284170)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,70 RON
Valoare atribuită
122,70 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,70 RON

din 122,70 RON estimat