Atribuită Cumpărare directă

SERVICII REVIZIE TEHNICA DACIA DOKKER

Număr anunț
DA25074589
Autoritate contractantă
Unitate Militara 0764 Constanta (CUI 4514527)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI 7898600)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,36 RON
Valoare atribuită
924,36 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,36 RON

din 924,36 RON estimat