Atribuită Cumpărare directă

kaizer 8x26.30, cabanos 6x21.70, salam taranesc 8x17.30, carnati taranesti 14x20.40, coaste afumate 8x16, sunca presata 9x21, crenwursti 8x18

Număr anunț
DA25039801
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225,60 RON
Valoare atribuită
1.225,60 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225,60 RON

din 1.225,60 RON estimat