Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: cartus samsung 101 , biblioraft lat si ingust, dosare de plastic si de carton, file protectie, hartie copiator A4 si A3, separator 1/3 A4, banda adeziva 19x33 si lata, pungi biodegradabile, cartus HP505A

Număr anunț
DA25071613
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN (CUI 25284170)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540,48 RON
Valoare atribuită
540,48 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540,48 RON

din 540,48 RON estimat