Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark 51B2000 ,black, 2.5 k, MX317DN, OEM - 1 buc Termen de livrare - 2 zile Valoare fara TVA - 264,24 lei Valoare cu TVA - 314,45 lei Beneficiar - Facultatea de Geografie - Cristina Tanasescu Responsabil achizitie - Daniela Iozsa

Număr anunț
DA25061148
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,24 RON
Valoare atribuită
264,24 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,24 RON

din 264,24 RON estimat