Atribuită Cumpărare directă

LAMAI TR KG C.I KG 2,256 1 PORTOCALE GR KG CI KG 20,792 1 CARTOFI ALBI NOI EG KG CI KG 25,600 1 VARZA ALBA RO KG CI KG 10,600 1 CEAPA GALBENA GASTRO NL K KG 10,000 1 MORCOVI RO KG CI KG 10,000 1 TELINA RO KG CI KG 5,800 1 ROSII TR KG CI KG 5,600 1 ARDEI GRAS ROSU ES KG CI KG 5,000 1 NATURAVIT CIUPERCI FELII BO 12 1 B.SCAN.PATE SIBIU PUI200G CV 15 1 GAROM TON BUCATI IN ULEI CV 15 1 SORICA ULEI FLOAREA S1L ST 12 1 MONOR LAPTE 1,5% 1L BU 30 1 TPS ZAHAR 1KG PG 20 1 BANEASA GRIS 500G PG 6 1 MAXIM S GEM CAPSUNI 340G BO 10 1 PHIL. CR.BRANZA SIMPLA 20 BU 20 1 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 23 7 ALBALACT UNT 65% 200G PC 15 1 ALBATROS OUA COD2 CLS.L 2 CA 2 20 FILE PIEPT PUI PG.KG KG 7,156 1 PULPA SUP PUI OS IQF CG.1 BU 15 1 LADORNA SMANTANA UHT 32% CU 2 1 BITAR OREZ BOB LUNG 1KG PG 10 1

Număr anunț
DA25054387
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.673,21 RON
Valoare atribuită
1.673,21 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.673,21 RON

din 1.673,21 RON estimat