Atribuită Cumpărare directă

1 buc tablou 12p*40,00lei, 1 buc siguranta tripolara 32*44,54lei, 3 buc sigurante bipolare 10A*24,37lei, 3 buc sigurante bipolare 16A*24,37lei, 1 buc aparat masura si control*215,13lei

Număr anunț
DA25068872
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,89 RON
Valoare atribuită
445,89 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,89 RON

din 445,89 RON estimat