Atribuită Cumpărare directă

dosar pvc - 150 , xerox a4 absolut - 30 , folie protectie - 4, decasator - 3, rezerve pix pilot - 2, biblioraft - 8 , rigle - 4, capse 24/6 - 2, registru intrare iesire - 1, mape plastic- 8 , nir autocopiativ - 6 , bon consum autocopiativ -

Număr anunț
DA25058395
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAXENU , COM. TINTESTI (CUI 28074903)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,08 RON
Valoare atribuită
697,08 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,08 RON

din 697,08 RON estimat