Atribuită
Cumpărare directă
-cap trimmy T45 M12X = 2x180 -sina de ghidaj 325-15” = 2x120 -sina de ghidaj 3/8-18” = 2x160 -lant Oregon325-15” = 2x65 -lant 3/8-18”=2x80 -cutit 300mm-3T-1” = 1x100 -pinza 22T-1” = 2x130 -fir trimmy 3mmx169m = 4x160 -sablon ptr. ascutit = 2x35 -pila rotunda = 10x7 -pila lata 11x15 -tub cu vasilina 225gr. = 4x23 -ulei ptr. ungere lant 1,0l = 7x15 -ulei amestec 2T Husqvarna = 5x38
- Număr anunț
- DA25036312
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.438,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.438,67 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.