Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Imprimnata Xerox 3345,Baterie Bios CR2032

Număr anunț
DA25038252
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,16 RON
Valoare atribuită
312,16 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,16 RON

din 312,16 RON estimat