Atribuită Cumpărare directă

1 NaOH, reagent grade, ≥98%, pellets (anhydrous) (Sigma-Aldrich), 500 g 1310-73-2 S5881-500G 500 g 1 Honeywell 105.96 105.96 2 Acid clorhidric 1N 7647-01-0 30721-M 1 l 2 Honeywell 29.35 58.71 3 Citric acid monohydrate 5949-29-1 20275.298 1 kg 1 VWR Chemicals 78.30 78.30 4 Sodium phosphate dibasic dihydrate  10028-24-7 28040.291 1 kg 2 VWR Chemicals 67.65 135.30 5 Iron(III) chloride hexahydrate 10025-77-1 236489-100G 100 g 1 Sigma Aldrich 98.52 98.52 6 n-hexane, for HPLC, ≥95% 110-54-3 34859-2.5L 2.5 l 1 Honeywell 109.57 109.57 7 Methanol, for HPLC, ≥99.9% 67-56-1 34966-4X2.5L 4 x 2.5 l 4 Honeywell 152.13 608.52 8 Chloroform 67-66-3 22707.320 2.5 l 3 VWR Chemicals 152.88 458.64 9 Hanus solution, for determination of iodine number c(IBr) = 0.1 mol/l Titripur 35097-1L 1 l 2 Honeywell 228.13 456.27 10 Tetraethylammonium hydroxide solution 20 wt. % in H2O 77-98-5 L03968.22 100 g 2 Alfa Aesar 133.29 266.57 11 Triethylamine, for synthesis 121-44-8 28745.296 1 l 1 VWR Chemicals 76.20 76.20 12 Aluminum isopropoxide, >98% 555-31-7 14007.A1 1 kg 1 Alfa Aesar 208.17 208.17 13 Chromium(III) nitrate nonahydrate 7789-02-8 11565.3 250 g 1 Alfa Aesar 258.84 258.84 14 Barium titanate(IV), powder, <3 μm, 99% 12047-27-7 ACRO196865000 500 g 1  Acros Organics 244.48 244.48 15 Lycopene,Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material,  502-65-8 PHR17705X100MG buc 1 Sigma-Aldrich 1961.26 1961.26 16 Barium oxide, 90%, extra pure, powder 1304-28-5 ACRO207835000 500 g 1  Acros Org

Număr anunț
DA25042259
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.567,23 RON
Valoare atribuită
5.567,23 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.567,23 RON

din 5.567,23 RON estimat