Atribuită Cumpărare directă

Cupa sapare 300mm dinti cu prindere in suruburi pentru Buldoexcavator Jcb 3Cx

Număr anunț
DA25053112
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
Furnizor / câștigător
HERMEXIM SMART TRADE S.R.L. (CUI 39866011)
Cod CPV
43200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.830 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830 RON

din 1.830 RON estimat