Atribuită Cumpărare directă

Realizarea și distribuirea materialelor informative de interes public (anunț public) pe postul Radio Color Orăștie. Se va încheia un contract de prestări servicii.

Număr anunț
DA25077007
Autoritate contractantă
COMUNA BERIU (PRIMARIA COMUNEI BERIU) (CUI 4521281)
Furnizor / câștigător
MD - BROWNMEDIA S.R.L. (CUI 39919027)
Cod CPV
92200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat