Atribuită Cumpărare directă

Placuta: GRUP PARLAMENTAR P.N.L - Dimensiuni: 56 x 16 cm - placa din alama, forma casetata cu chenar; - litere alama aplicate pe placa din alama; - sistem de prindere mascat pe usa din lemn; - culoare placa si litere: auriu Montajul este inclus.

Număr anunț
DA25051160
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI 12039551)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat