Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: 6 Mobile 5 "• Minute si SMS in retea&nationale nelimitat • Minute/SMS-uri in roaming Roaming Grupa 0 din schema de Roaming disponibila pe https://www.telekom.ro/roaming-abonament/ • Trafic de date national nelimitat • Trafic de 4 GB in Roaming Grupa 0 din schema de Roaming disponibila pe https://www.telekom.ro/roaming-abonament/ • Minute internationale Zona 1 nelimitat (exceptiile sunt conform https://www.telekom.ro/business/international/)" Perioada contractuala 11 luni Pre total lunar 30 euro fara TVA 1 EURO = 4.764 PRET/1 BUC SIM =23.82 LEI/LUNA

Număr anunț
DA25061126
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.429,30 RON
Valoare atribuită
1.429,30 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.429,30 RON

din 1.429,30 RON estimat