Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de dirigenție de șantier pentru proiectul cu denumirea „Modernizare, reabilitare și dotare cămin cultural în comuna Sînmartin, localitatea Băile Felix, județul Bihor”, submasura 7.6 - Investiții asociate cu protejarea patrimoniului cultural prin PNDR finantat din Fondul European Agricol pentru Dezvoltare Rurală (FEADR). Operatorul economic va depune: - Formularul de oferta insotit de detalierea financiara a pretului/pers/ora lucratoare. - certificatul constatator din care reiese codul CAEN autorizat în domeniul contractului. - diplome/atestate/autorizatii ale persoanelor implicate in derularea contractului.
- Număr anunț
- DA25045094
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- TREND CONSULTING SRL (CUI 16376398)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.763 RON
- Valoare atribuită
- 54.763 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.