Atribuită
Cumpărare directă
POMPA FRANA ARO - 3 BUC X 226.05 = 678.19 LEI CILINDRU FRANA ARO SPATE - 4 BUC X 55.46 = 221.84 LEI TERMOSTAT ARO - 3 BUC X 62.18 = 186.54 LEI SET STERGATOARE - 1 BUC X 100.84 = 100.84 LEI FILTRU COMBUSTIBIL - 2 BUC X 134.45 = 268.90 LEI BEC 24V - 10 BUC X 13.45 = 134.50 LEI AMORTIZOR HAION - 2 BUC X 73.95 = 147.90 LEI AMORTIZOR CAPOTA - 1 BUC X 47.06 = 47.06 LEI FILTRU MOTORINA ARO BZ - 1BUC X 6.72 = 6.72 LEI FILTRU MOTORINA - 15BUC X 5.04 = 75.60 LEI FURTUN FRANA - 2BUC X 36.13 = 72.26 LEI BEC 24V 5W - 7 BUC X 2.04 = 14.28 LEI FURTUN COMBUSTIBIL - 1 BUC X 77.30 = 77.30LEI
- Număr anunț
- DA25053069
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.031,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.031,93 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.