Atribuită Cumpărare directă

Sange de control HA3 LOT VALABIL DIN 05.03.2020 Produsul va fi insotit de certificat de calitate si cu termen de valabilitate de cel putin 6 luni

Număr anunț
DA25053491
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,11 RON
Valoare atribuită
415,11 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,11 RON

din 415,11 RON estimat