Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport și eliminare deseuri medicale de la următoarele Cabinetele medicale școlare: Colegiul Național „ Teodor Neș ”, str. Republicii nr. 90, Liceul Tehnologic nr. 1, str. Șarcadului nr. 1, Liceul Teoretic „ Arany Janos ”, str. 7 Iunie nr. 2, pe o perioada de un an.
- Număr anunț
- DA25041769
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.998 RON
- Valoare atribuită
- 1.998 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.